English
Site içi arama
 
ISSN:2147-1924
22.04.2012
22.06.2012
23.08.2012
11.04.2012
24.10.2011
Anket
Uzmanlığınız aşağıdakilerden hangisi?
Kardiyoloji
Göğüs Cerrahisi
Kalp ve Damar Cerrahisi
Diğer
Sonuçları Göster


2011 8. KARDIYOLOJI ve KARDIYOVASKÜLER CERRAHIDE YENILIKLER KONGRESI Bilimsel Programini Slidelar ve Videolariyla Izlemek için Tiklayiniz...
E-journal Nedir?

Sürekli değişen bilim ve teknoloji dünyasına ayak uydurmak ve yabancı kalmamak için hızla yenilenen bilgilere ulaşmanın en kolay yolu olan sanal ortamda dergi anlamına gelen e-journal bir çok avantajı da beraberinde getirmektedir.

İş hayatını sadece ofise ayırdığınız zamana sığdırmanın getirdiği stresi ortadan kaldıran e- journalı sadece kısıtlı iş ofis ortamlarında değil internetin ulaşabildiği her yerde kullanabilirsiniz.

E-journal kullanıcıları dönüp baktıklarında her zaman ellerinin altında bulundurabilecekleri, flash bellek sayesinde beraberlerinde taşıyabilecekleri, laptoplarıyla dünyanın her yerinden internetle ulaşabilecekleri, yer kaplamayan ve tozlanmayan bir arşive sahip olacaklardır.

Aynı zamanda e journal bilimsel gelişmelerin paylaşıldığı sanal ortamda kullanıcıların sorularını iletip cevap alabildikleri bilimsel tartışma ortamı da yaratabilen interaktif bir formattadır.

Sonuç olarak e journal hızlı, kolay ve her ortamda erişilebilirliği, yer tutmaması, arşiv özelliğinde olması ve interaktif özelliğiyle günümüzün gelişen trendleri arasında yerini almıştır.
 
Email Adresiniz
Şifre
 
Üye Olmak İstiyorum Şifremi Unuttum
E-Journal Nedir? | Editörler | Üyelik | Sponsorluk | İletişim |